Діонісія Кернична
Рейтинг
+920.94
Сила
2540.70

Діонісія Кернична

d-kernychna

avatar
«НК» не втручається в міжсусідські війни.
avatar

(Сторінка «Громадського руху „Народний контроль“ у Чернівцях, 8 вересня 2015, 15:50)
Також ця ж сама новина з'явилася ще раніше і на офіційному сайті „Народного контролю“.

А тепер:

(»Молодий буковинець", 8 вересня 2015, 18:22)
Тут навіть цікавіше, бо слова голови студради Степана (які звучать в сюжеті), МБ вклав у дещо зміненій формі в уста «жительки 5 гуртожитку Наталії».
avatar
Я — жінка. І я не розуміюсь на коханні. Я знаю, як зробити так, щоб нам з моєю коханою людиною було добре. Але якщо хтось запитає поради щодо стосунків з іншою людиною — давати пораду в такому випадку безглуздо. Як вже сказано в тексті, всі люди різні. Як можна радити щось для когось, кого ти не знаєш настільки, щоби розбиратися в його коханні?
Є люди, які бояться серйозних питань «в лоб», хтось ненавидить компліменти (уявляєте? є й такі), а хтось «кохає сьогоднішнім днем», без планів і цілей на майбутнє.
avatar
Щодо фізичної статури — сперечатися не буду. Але психіка — настільки індивідуальна річ, що тут не варто прив'язувати стать. Ну а на рахунок зовнішності — це вже лукізм. Не думаю, що зовнішність впливає на якість роботи та її результат. А якщо хтось таки вважає, що впливає — це потрібно перевиховувати. Людина не обирає свою зовнішність. Вона така, як її створила природа. І не надавати їй робоче місце тільки через те, що вона виглядає не так, як цього хоче роботодавець — це і є дискримінація.
avatar
Чи впливає наявність (вибачте за прямоту) пеніса або вагіни на якість операторської роботи?
avatar
Якщо не подобається текст, є кнопка дислайку.
В мовний клуб ходити нікого не силуємо, просто розповідаємо про свою роботу.
avatar
Так, я уточнила пікантність. Ці хлопці здались мені саме «гарячими» і «палкими».
avatar
Я от читаю коментарі і не можу зрозуміти, у чому власне проблема. Люди зі всього світу за власні кошти їдуть до Чернівців навчати усіх бажаючих розмовляти іноземними мовами (акцентую — розмовляти, це мовний клуб, а не курси, чи школа), бо самі чернівчани деруть по декілька тисяч за те, щоб навчити говорити «Do you mind my smoking?», я розповідаю про них, використовуючи експресивну лексику (щоб було цікаво це читати, а не «привітний і розумний алжирець навчить вас говорити іноземною») і грунтуючи свій текст на емоціях, отриманих від спілкування з ними, але замість зацікавлення у їхній волонтерській роботі читаю в коментарях полеміку про синонімію слова «гарячий» і «палкий». Може, ми неправильно ставимо акценти?
avatar
avatar
Кроме того, что они будут преподавать языки, им надо где-то жить. Для этого мы ищем для них хост-фемели. Так вот, для того, чтобы люди их к себе пригласили, надо узнать, какие они. Я описываю стажеров со своей точки зрения, очень субъективно, так как общалась с ними. Мне показалось, что именно «палкий» — наилучшее определение для Мухаммеда, потому что он действительно такой. Кстати, «палкий» и «гарячий» не всегда связаны с сексом.
Отсюда:
Палкий, крім іншого, виступає в значенні “сповнений енергії, пристрасті; той, що виражає сильне почуття”. “Мені ти слова промовляв палкої любові” (Леся Українка), “Вам привіт палкий степовика” (Терень Масенко). Похідне — палко. “Томас палко дякував Бутакову” (Зінаїда Тулуб).
Такий самий зміст передає і слово гарячий. Гарячий відгук, гарячий привіт, гаряча полеміка, гаряча любов. Похідне — гаряче. “Гаряче потиснув руку” (з газети).
Тут:
палкий — (який сповнений великих почуттів) пристрасний, нестримний, гарячий, підсип. вогнистий, пломенистий, кипучий, жагучий
avatar
Вам і феміністкам)
Але що Вас наштовхнуло на такий коментар?
avatar
Це студенти, які вивчають і вільно володіють англійською мовою. Так само, як студенти з України їдуть викладати англійську в Африку, Індію, Таїланд і т.д., вони приїжджають до нас. Щоб впевнетися, що вони дійсно знають мову, члени команди вхідних стажувань AIESEC проводять з ними інтерв'ю.
А щодо «дуже гарячих», то тут мій натяк зрозуміють скоріше дівчата)
avatar
Назвемо це щоденним моніторингом.
Середа.І для чого було притягати цю машину, що гілля на тирсу переробляє? Для камер «Народного контролю»?А це біля гімназії №7 на проспекті Незалежності. Сюди навіть машинку не притягнули. Гілля лежить третій тиждень.

avatar
Ні, ну серйозно, невже не можна зробити все за раз?

(Вчора комунальники взялися прибирати гілки, фото зроблене сьогодні зранку)
avatar
Я Вас підтримую щодо справедливості — ніхто не повинен допускати помилки. Просто наслідки різні таких помилок різні — філолог (у більшості випадків) зможе помилку виправити, лікар (у більшості випадків) — ні.
avatar
avatar
Нічого не можу стверджувати, можливо, дійсно збіг обставин. Але…
До теми: www.unn.com.ua/uk/news/1280951-pr-zaklikaye-khvorikh-ne-mitinguvati-nagaduyuchi-pro-trup-na-maydani
avatar
Хлопець хворів на туберкульоз, тому офіційна причина смерті — помер від туберкульозу.
avatar
Подробиці поки що сама не знаю, оскільки зараз не вдома (не на Хмельниччині). До того ж у нього лише мама, батька немає, а в неї — самі розумієте який зараз стан щоб щось говорити.
avatar
Вчора зустріла чимало школярів на площі. Розмальовані українською символікою з ніг до голови, вони «мітингували». На вигляд клас шостий-сьомий.
Складаєься враження, що й самі студенти вже забули, чого вони хочуть. Приходять просто аби прогуляти пари.
P.S. Підслуханий діалог на Центральній площі між двома студентками-мітингувальницями:
— А чорно-червоний прапор — це чий?
— Не знаю. Може, Польщі?