Діонісія Кернична
Рейтинг
+920.94
Сила
2540.70

Діонісія Кернична

d-kernychna

avatar
А в Норвегії що вони забули?? Їм там не холодно?
Треба скоріше у Фінляндію їхати, поки й над нею не «засіяв» півмісяць ісламу.
avatar
Панові Дмитрові Онуфрійовичу (директору Департаменту ЖКГ) моя ідея встановити на зупинках знаки сподобалась, він пообіцяв, що візьметься за це. Так що буду спостерігати за виконанням обіцянок, але щось мені підказує, що пізніше доведеться повертатись до цієї проблеми і нагадувати нашим очільникам, що вони не для краси у кабінетах сидять.
avatar
Геогрій, Ваш коментар перечить сам собі. То Ви говорите, що такого не говорили, а потім повторюєте ті самі слова, тільки з більшою кількістю ком.
Ось Вам Ваша цитата: «не всі румуни володіють українською, але не володіють, бо їм, мабуть, цього не потрібно».
avatar
Пане Георгій, Ви стверджуєте, що румуни не вивчають українську, бо знання української мови їм не потрібне. Сьогодні знайшла у одній статті дуже цікаві слова індуса, який за чотири роки навчання в БДМА вивчив ДОСКОНАЛО українську мову: «Ця країна дуже важлива для мене, бо вона дає мені знання і диплом міжнародного зразка, тому з поваги до її народу я й навчився розмовляти українською». (Данилюк А. «Солодкий дикий український мед» від індуса Анурага // Доба. — 2012. — №3(842). — С.4.)
avatar
Вони бояться засвітитись на фотографіях, бо проживають в країні нелегально. Емігранти.)
avatar
Дуже цікаво! З нетерпінням чекаю на продовження.)
p.s. Думаю, у Зімбабве пральні машинки (хоча б одна) все ж таки є.
avatar
Цікаве таке порівняння — серце і зала зі стільцями… У Вас своєрідне авторське бачення. Мені от завжди здавалось, що щось подібне скорше відбувається у душі, а не в серці.
А щодо «Точно, це не шматок тіла, і біда кардіологів» — цікаво було б побачити реакцію тих хірургів-кардіологів, які кілька місяців тому рятували юнака, який встромив собі ножа у серце. Він, мабуть, теж не думав, що то шматок тіла…
avatar
Я, на жаль, сьогодні не змогла побачити це дійство власними очима, але фото дуже хороші, я навіть прониклась духом свята.)
avatar
Ні. Поки що. Можливо, колись спробую. Зі знайомим відсилала. Він від посткросингу в захваті. От тільки є проблема з Укрпоштою — листівки не завжди доходять до пункту призначення.
avatar
Кожен народ має таку владу, на яку заслуговує.
Додам тільки, що приблизно в 8.40 ранку частина вул. Головної (десь від вул.Герцена і далі вздовж парку) була перекрита. Не пропускали навіть тролейбуси.
avatar
Треба ще обмін котами влаштувати. Можна мінятись «божими скотинками», нехай теж помандрують по світу. А потім назад до власників повертатимуться.
avatar
Дякую! Приємно, коли мій відгук спонукає до прочитання =)
avatar
Повністю з Вами погоджуюсь! Фільм чудовий. Дивилась його у кінотеатрі, коли була прем'єра, тоді ще у Чернівці приїжджав сам режисер. Михайло Іллєнко — дуже приємний чоловік, простий такий, з ним легко спілкуватись. А «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» — приклад того, що якісний український кінематограф є.
avatar
Я вважаю, що коди білошкірого населення стане меншість, воно так би мовити «опиниться на грані вимирання», тоді європеїди згрупуються в окрему закриту спільноту (можливо, навіть створять свій закритий мегаполіс) і або будуватимуть власне суспільство, заради збереження раси, або опустяться до рівня сучасних європейських мусульман — силою відвойовуватимуть власні права у «кольорових».
p.s. Хотілося б, звичайно, щоб був ще один варіант розвитку подій, як в утопічних фільмах, коли європеїди зображуються як елітна раса :)
avatar
Це, звичайно, сумна ситуація (я про те, як китайські мігранти витісняють місцеве населення). Але з іншого боку масова міграція (хоч і вимушена) українців за кордон чимось схожа на це.
avatar
«Они сплотились примерно в 10-12 мобильных групп, каждая по 10-15 человек, и стали методично отстреливать цветных». А самі вони не кольорові??? Вони ж, як писав ще Оскар Уайльд, «жовтолиці»! А взагалі цей коментар нагадує мені якийсь уривок зі статті про хижаків, які об'єднуються в групи, щоб впіймати жертву…
avatar
Мені здається, що українцям набагато легше буде зберегти свою індентичність, живучи общиною у «нічийному домі», як от зараз роблять українці в Канаді. Поза межами власної держави гостріше відчуваєш свою національну приналежність.
avatar
Але не недооцінюйте буддизм — він зміг майже повністю витіснити із Японії традиційний для японців синтоїзм.
avatar
Щодо ісламу, то тут я з Вами повністю погоджуюсь.
avatar
Не хочу переводити проблему в інший напрямок, та допоки, як Ви сказали, китайці не рахуються з «культурним обличчям» міста, деякі інші громади, як от, наприклад, єврейська, обрали шлях, про який говорив Володимир Старик, і, як видно, дуже успішно ним просуваються. Може, нам не варто забувати про силу культурної («толерантної») експансії і готуватись до появи буддистських храмів в Україні?