Діонісія Кернична
Рейтинг
+920.94
Сила
2540.70

Діонісія Кернична

d-kernychna

avatar
Ще за радянської доби кінематограф був повністю підконтрольним державі — режисери знали, що періодично уряд підкидатиме їм грошики на черговий соцреалістичний фільм, а тому такого поняття як конкуренція між кіностудіями просто не існувало. А здобувши незалежність, Україна перейняла радянський досвід і вже по інерції виділяла гроші на розвиток кінематографу. За кордоном, у висикорозвинених країнах такого немає. Для того, щоб існувати, кіностудія має бути конкурентноспроможною, тобто, знімати кіно, яке глядачі хотітимуть дивитися. Отак, завдяки конкуренції, і залишаються найсильніші. А українські режисери тим часом тільки й чекають чергової допомоги від держави…
avatar
Дякую :)
avatar
Починаю сприймати сніг як належне. На то вона й зима, аби бути сніжною =) Може це востаннє так багато снігу випало? Буду колись дітям своїм розповідати про снігові кучугури на вулицях Чернівців ))
avatar
Олег, я не приписую себе до «фантастів», та й самий запис — це швидше реалізм з елементами авторського домислу. Адже усі троє, кого я зустріла — цілком реальні люди. Я лише замінила слово «дивак» на «янгол» і одразу ж змінився кут бачення. Погодьтеся, хлопець, що бігає по парку розмахуючи руками, має у собі щось не від цього світу.
avatar
просто ти не помічаєш хороших :)
кого сьогодні зустріла?
avatar
я є =)
avatar
Ніколи не перестане
avatar
Свято, звісно, непогане, але останніми роками вже почало нагадувати шароварщину. В Україні що, крім вишинованок вже ніякого більше одягу не було? Чому не зробили День національного костюму, а саме День вишиванки? Дійство справді нагадує фото, яке вище виклав пан Святослав…
То немає чого соромитись. Можу закластись, що велика частина тих, хто прибув на свято навіть української граматики до пуття не знають. Краще б мову вчили, а не хизувались «награним націоналізмом».
avatar
Також погоджуюсь з Олегом. Подвиг моїх прадідів залишиться в мені на рівні генетичної пам'яті. Хоч я й не застала їх живими, не почула з їхніх вуст розповідей про війну, я ЗНАЮ, що вони відвойовували цю землю для мене, для того, щоб я могла народитись.
avatar
Оксано, не погоджуся з тобою. Це ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ над загарбниками. От якби німці перемогли і за планом «Ост» слов'ян залишилось 25% і ти стала нащадком тих 25-ти, то тоді можна святкувати день пам'яті. Мій єдиний прадід, що повернувся з війни живим, радів Перемозі, радів тим, кого він захистив, а не воював за те, щоб потім плакати над вбитими товаришами.
avatar
У наведених Вами уривках (Рим. 1:26; Левит 18; Левит 20) саме про жінок говориться лише в першому: «Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне». Що саме розуміється під протиприродним? У наступних уривках багато місця відводиться зоофілії, проте про зв'язок жінки з жінкою нічого не сказано.
avatar
Пане Максиме, але ж існує і жіночий гомосексуалізм. Наскільки мені відомо, про нього в Біблії не згадується. Виходить, що сексуальні стосунки між жіками ніяк не забороняються Святим Письмом, а отже мають право на існування (тобто гомосексуалізм на 50% допускається). Та й суспільство загалом сприймає лесбіянок більш ліберально, аніж геїв (з власного спостереження). Це що, гендерна дискримінація?
avatar
Діонісія Кернична
d-kernychna.vkursi.com/
студентка ЧНУ
avatar
тема наболіла, бо навіть з викладачем посварилась через це.

а щодо політики, то тут мені здається, що це вже не стільки гомосексуалізм, скільки якесь вишукане збочення з домішками свінгерства та ексгібіціонізму))
avatar
і на тому дякую.)
avatar
Я очікувала схожу реакцію на цей матеріал. Та мені цікаво, чому ніхто не прокоментував своє незадоволення? Це щось типу «немає аргументів, то хоч дислайк натисну».
avatar
Пане Максиме, дякую що згадали про таку дату. Для мене ця дискусія є швидше внутрішньоособистою, бо по матері в мені тече польска кров, а по батькові — українська. А тому мені вдвічі сумніше за те, що в літаку був «цвіт» зовсім не тієї нації…
avatar
Пане Максиме, дуже приємно! А щодо задрипаного лева в помальованій клітці, то мені здається, що все в руках небайдужих чернівчан. Якщо постійно нагадувати про проблему (себто виводити лева на люди), то, МОЖЛИВО, міській владі стане соромно за свого занедбаного домашнього улюбленця. Або ж дядьки з ЮНЕСКО насваряться пальчиком на чернівецьких чиновників.)
avatar
Пане Максиме, дякую за хороші відгуки! Ця тема наболіла не лише для Вас. Кілька років тому до мене в Чернівці приїжджала сестра з Москви. Ну і я, насамперед, вирішила показати їй резиденцію. Та, оскільки була літня пора, — корпуси пустували, а ворота були закриті. Охоронець відмовився нас впускати навіть тоді, коли ми сказали, що готові заплатити за екскурсію. Мовляв, дозволено пропускати на територію університету лише ГРУПИ туристів з ЇХНІМ еккурсоводом. Так ми й залишилися ні з чим. (Згодом сестра все-таки потрапила до університету, прикинувшись студенткою, але то вже було взимку).
А щодо Ваших роздумів, то тут, нажаль, заперечити не можу.(
avatar
В цій ситуації найбільше шкода туристів. Якщо приїжджають групами, то організатор хоч може домовитись про екскурсію. А коли один, то, як то кажуть, покладайся лише на себе.